шапка
Меню сайту
Категорії розділу
Художньо- естетичний напрямок [79]
Еколого -натуралістичний напрямок [92]
Туристсько-краєзнавчий напрямок [37]
Науково-технічний напрямок [13]
МАН [18]
Творча обдарованість [23]
Новини ЦДЮТ [219]
Привітання [20]
Евроклуби [35]
Районна дитяча спілка "Журавка" [36]
Музейна справа [3]
Інтелектуальний рух [17]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Травень » 4 » Районні змагання юних натуралістів
17:42
Районні змагання юних натуралістів

30 квітня 2014 відбулися перші районні змагання юних натуралістів,які проходили на базі центру дитячої та юнацької творчості. Під час змагань юннати з Письмечівської, Василівської, Тритузнянської, Жданівської СШ та Петриківської НСШ демонстрували знання і уміння дослідницької роботи. Загальне, що об єднувало всіх учасників велика любов до природи рідного краю та щире бажання вирішити її проблеми . Змагання відбувалися в ІІ етапи по спеціалізації  "Сільське господарство", "Квітникарство" та  "Екологія та природоохоронна робота". Кожен учасник в ході тестування показував рівень своїх знань та усно відповідав на питання по своєму напрямку. Призерами стали :

- в секції "Квітникарство" :

І місце -  Басараб Анастасія, вихованка гуртка "Паросток" ЦДЮТ, що працює на базі Жданівської СШ ( керівник Шатова О.І.)

ІІ місце - Біляк Діана,учениця Тритузнянського НВК (вчитель біології Зюбанова А.С.), Залюбовська Ірина, учениця Петриківської НСШ (вчитель біології Соловей Л.Є.)

ІІІ місце - Соломчак Анастасія, вихованка гуртка "Юний еколог" ЦДЮТ, що працює на базі Василівської СШ - інтернату (керівник гуртка Видря Т.А.)

 - в секції "Екологія,зоологія та природоохоронна робота":

І місце - Кобиляк Анастасія, учениця Тритузнянського НВК (вчитель біології Зюбанова А.С.), Бокова Юлія, вихованка гуртка "Первоцвіт" ЦДЮТ, що працює на базі Письмечівської СШ (керівник гуртка Пивоварова Л.М.)

ІІ місце - Чумак Вікторія, вихованка гуртка "Юний еколог" ЦДЮТ, що працює на базі Василівської СШ - інтернату (керівник гуртка Видря Т.А.), Світлик Анатолій, вихованець гуртка "Первоцвіт" ЦДЮТ, що працює на базі Письмечівської СШ( керівник гуртка Пивоварова Л.М.), Радченко Людмила, учениця Петриківської НСШ(вчитель біології Соловей Л.Є)

ІІІ місце - Третяк Анна,  учениця Жданівської СШ (вчитель біології Могила О.О.)) 

в секції "Сільське господарство":

І місце - Пархоменко Юлія, вихованка гуртка "Первоцвіт"  ЦДЮТ, що працє на базі Письмечівської СШ(керівник гуртка Пивоварова Л.М.)

ІІ місце - Шайда Вікторія, вихованка гуртка "Паросток" ЦДЮТ, що працює на базі Жданівської СШ (керівник гуртка Шатова О.І), Кадач Ілона, учениця Петриківської НСШ (вчитель біології Соловей Л.Є.)

ІІІ місце - Тринкіна Тетяна, вихованка гуртка "Юний еколог" ЦДЮТ, що працює на базі Василівської СШ - інтернату,Шмальченко Світлана, учениця Тритузнянського НВК (вчитель Зюбанова А.С.).

Центр дитячої та юнацької творчості висловлює подяку за плідну співпрацю директорам загальносовітніх закладів району: Саліженко А.М. (Василівська СШ - інтернат), Могилі О.О. (Жданівська СШ), Шевченку А.Д. (Письмечівська СШ), Литвиненко Л.В. (Тритузнянський НВК), Шові С.М. (Петриківська НСШ).

Категорія: Еколого -натуралістичний напрямок | Переглядів: 510 | Додав: ZDUT | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Корисні посилання
Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Відділ освіти Солонянської райдержадміністрації Обласний еколого -натуралістичний центр дітей та учнівської молоді Дніпропетровський дитячо - юнацький центр міжнародного співробітництва Дніпропетровський обласний центр науково- технічної творчості та інформаційних технологій Дніпропетровський обласний дитячо юнацький кіноцентр"Веснянка"
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz