Згідно річного
плану роботи відділу освіти та річного плану роботи центру дитячої та юнацької
творчості у лютому місяці було проведено районний заочний творчий конкурс анімаційного дитячого
фільму,фото робіт «Дніпропетровщина:
сучасність і майбутнє»,присвячений 80-річчю Дніпропетровської області
На конкурс
анімаційного фільму були представлені 2 роботи : «Моя Дніпропетровщина» ( автор
Бичковська Анна, учениця Дзержинівської СШ ), « Моє село, для мене ти єдине» (
автор Попов Роман, учень Березнуватівської СШ)
На конкурс
фоторобіт було подано 28 робіт за номінаціями:
« Пейзаж» - 8
робіт з Березнуватівської, Василівської, Жданівської, Микільської на Дніпрі,
Військової, Незабудинської, Привільнянської середніх шкіл;
« У фотооб’єктиві сучасності» - 9 робіт з
Березнуватівської, Микільської на Дніпрі, Мопрівської, Солонянської №1 середніх
шкіл , Широчанської неповної середньої школи та Червономаяцького НВК;
« Шепоче тихо хвиля Дніпрова» - 5 робіт з Василівської,
Військової, Микільської на Дніпрі, Незабудинської та Солонянської №1 середніх
шкіл;
« Допоки жива пам'ять – доти і народ живий» - 6 робіт з
Березнуватівської, Військової, Новопокровської, Письмечівської, Солонянської №1
середніх шкіл та Тритузнянського НВК.
Рішення журі було наступним: визнати
переможцями і нагородити грамотами центру дитячої та юнацької творчості :
У номінації « Пейзаж»:
- Фесенко Олесю, ученицю Микільської на Дніпрі
СШ за зайняте
І-е місце;
- Олійника Олександра, учня Привільнянської
СШ за зайняте
ІІ-е місце;
- Глущенко Катерину, учницю Військової СШ за зайняте
ІІІ-є місце.
У номінації « У
фотооб’єктиві сучасності»: - Чернишенко Надію, ученицю
Червономаяцького НВК за зайняте
І-е місце;
- Лі Ірину, ученицю Мопрівської СШ за
зайняте
ІІ-е місце;
- Скоропад Наталію, ученицю
Солонянської СШ №1 за зайняте
ІІІ-є місце;
У номінації « Шепоче тихо хвиля Дніпрова»:
- Оленіну Лоліту, ученицю Незабудинської СШ за
зайняте
І-е місце;
- Кучеренко Анастасію, ученицю Василівської школи - інтернату за зайняте ІІ-е місце;
-
- Водоп'янова Володимира, учня Микільської
на Дніпрі СШ за зайняте
ІІІ-є місце;
У
номінації « Допоки жива
пам'ять – доти і народ живий» :
- Пазін Ольгу, ученицю Березнуватівської СШ за зайняте
І-е місце;
- Лобаченка Олександра, учня
Солонянської СШ№1 за зайняте ІІ-е місце;
- Чепігу Андрія, учня Письмечівської СШ за зайняте ІІІ - є місце
- Логвиненка Володимира, учня
Тритузнянського НВК за зайняте ІІІ-є
місце
Подяками центру
дитячої та юнацької творчості у номінації «Анімаційний фільм нагородити:
- Бичковську Анну
, ученицю Дзержинівської СШ;
- Попова Романа,
учня Березнуватівської СШ
|